30 sierpnia 2019

O inwestycji

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu pierwszą inwestycję PM Development w malowniczej nadmorskiej miejscowości Niechorze.

Składa się na nią 15 apartamentów z pięknym widokiem na latarnie morską. Apartamenty mieszczą się w dwóch trzypiętrowych budynkach.

Lokale liczą ok 28m2, każde z miejscem parkingowym. Mieszkania są dwupokojowe, sprzedawane w standardzie deweloperskim. Budynki charakteryzuje połączenie tradycji z nowoczesnością, idealnie komponują się ze swoim otoczeniem.

W naszych apartamentowcach poczujesz się również bezpiecznie, ponieważ teren budynków jest całodobowo monitorowany. Dla najmłodszych mieszkańców jest plac zabaw , a dla miłośników grilla miejsce na spotkania z przyjaciółmi .

Apartamenty  znajdują się blisko morza, na plażę dojdziesz w kilka minut.

W rankingu, który przygotował Główny Urząd Statystyczny, znalazło się 55 samorządów położonych nad Morzem Bałtyckim. W pierwszej trójce gmin z najbardziej obłożonymi turystycznymi obiektami noclegowymi znalazła się gmina Rewal, która w porównaniu do roku ubiegłego awansowała z piątego na trzecie miejsce. W Rewalu nocowało 675,0 tys. i w stosunku do roku ubiegłego był to wzrost o 12,4%.

Źródło: http://stat.gov.pl/

Atrakcyjny, budynek oraz unikalne położenie inwestycji, blisko nadmorskiej infrastruktury powodują, że Apartamenty Kapitańska  postrzegana jest jako znakomita możliwość korzystnego ulokowania kapitału. Potwierdzeniem atrakcyjności terenu są liczne inwestycje powstałe lub planowane w okolicy, które będą zwiększały wartość i prestiż nieruchomości.

Zakup  apartamentów   to pewny sposób inwestowania, dający większe zyski niż lokaty bankowe czy obligacje skarbowe. Dodatkową korzyścią jest możliwość wynajmowania apartamentów z oczekiwanymi zyskami na poziomie 8% – 12% w skali roku.