Nasza strategia

Stawiamy na kameralność bazując na niewielkich budynkach, nastawionych na architektoniczne zrównoważenie, ekologie z zachowaniem naturalnej lokalnej zieleni i intymności mieszkalnej.

Jest to podyktowane warunkami wynikającymi z powierzchni działek jakie wyszukujemy w strategicznych miejscach oraz coraz większą potrzebą rynkową.

Nad znakomitą większością projektów i ich efektami architektonicznymi  czuwa ze swoim profesjonalnym zespołem mgr inż. arch. Jarosław Ostrowski oraz mgr inż. arch. Dagmara Ostrowska z pracowni Ostrowscy Architekci http://www.ostrowscyarchitekci.pl/

Bazujemy na współpracy z wyselekcjonowanymi Biurami Nieruchomości, które mają nas w swojej ofercie, lokalnymi dostawcami, podwykonawcami oraz hurtowniami, które przez ostatnie lata przekonały nas do ciekawej kooperacji.

Więcej szczegółów w zakładce Partnerzy PM Development

W naszych  apartamentowcach panuje przyjemna, niemalże domowa przestrzeń, kameralna atmosfera, sprzyjająca kreatywnej pracy  lub relaksowi w gronie rodzinnym czy tez z przyjaciółmi.

Budynki mają odpowiedni do lokalizacji nastrój architektoniczny. Przy zastosowaniu inteligentnych rozwiązań dbamy o ekologię, co pozwala nam na  oszczędność wody i energii elektrycznej.

Oczekiwania klientów poszukujących apartamentów nad morzem czy w górach zmieniają się nieporównywalnie z tymi sprzed lat. Dziś grają role jakość powietrza, własna przestrzeń, np. duże ogródki, tarasy, bliskość  parku czy ścieżki rowerowe.

Bez wątpienia takiemu podejściu sprzyja okres ostatnich lat i doświadczeń z tym związanych. Analiza preferencji nabywców mieszkań uświadamia nam jak bardzo zmiany są nieodłączną częścią życia.

Nasza filozofia :

  1. Robimy to, co lubimy.
  2. Analizujemy jak będziecie się czuli w danym miejscu.
  3. Słuchamy ekspertów, dzięki czemu powstają najlepsze rozwiązania.
  4. Cenimy Twój oraz swój czas – jesteśmy w usługach kompleksowi.
  5. Stawiamy na relacje oraz uczciwe traktowanie, każdego z kim współpracujemy.
  6. Podkreślamy nasze osiągnięcia Zespołowe i jesteśmy otwarci na nowe.
  7. Zapraszamy do współpracy każdego, kto może udoskonalić nasze założenia i projekty.
  8. Nie mylimy autorytetów.
  9. Po nas będą następni – ekologia ma znaczenie.
  10. Przerwę na kawę traktujemy bardzo poważnie.