30 czerwca 2020

O inwestycji

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą kolejną prestiżową inwestycję w malowniczej nadmorskiej miejscowości Niechorze.

PM Development to zespół, który wieloletnie doświadczenia w branży nieruchomościowej przekłada na inwestowanie w strategiczne lokalizacje oraz budowę apartamentów klasy premium. W 2019 roku zakończyliśmy z dużym sukcesem pierwszy projekt: „Apartamenty Kapitańska 9 ”  w miejscowości Niechorze, aktualnie kończymy II edycje  „Apartamenty Modrzewiowa 1”, trwają prace budowlane nad III edycją ” Apartamenty Bursztynowa 76 „. Nasze projekty są przygotowywane przez najlepsze biuro architektoniczne w Polsce: Ostrowscy Architekci.

Aktualnie zapraszamy do czwartego projektu w miejscowości Niechorze Apartamenty Krakowska 8

Apartamenty Krakowska 8 to apartamentowiec, który będzie posiadał 14 ekskluzywnych kameralnych apartamentów oddalonych raptem 1 minutę drogi od morza oraz najpiękniejszych zachodniopomorskich plaż. Apartamentowiec mieścić się będzie na nastrojowej ulicy Krakowskiej.
Ulica jest jednokierunkowa cicha i uwielbiana przez spacerowiczów, którzy w jej końcowym odcinku wchodzą na szeroką piaszczystą plażę.

Budynek bez wątpienia to idealna propozycja dla miłośników nowoczesnej architektury, otwartych przestrzeni, którzy stawiają na niebanalne rozwiązania oraz prestiż.

Apartamenty są w konfiguracji minimum dwupokojowych, każde z wyznaczonym miejscem parkingowym. Sprzedawane w standardzie deweloperskim, albo na życzenie pod klucz w dwóch Pakietach Business lub Prestige. Budynek charakteryzuje połączenie tradycji z nowoczesnością, które idealnie komponuje się z nadmorskim otoczeniem.

Zadbaliśmy o każdy detal dopasowując budynek do miejsca i okoliczności przyrody. Zwracamy uwagę na otoczenie, oszczędzamy każde możliwe drzewo. Do dyspozycji mieszkańców będzie parking podziemny -1Winda umożliwiająca komfortowe przemieszczanie się na poszczególne poziomy apartamentowca. Apartamenty liczące od 30 m2 do 42 m2 . Każdy apartament jest wyposażony w osobną sypialnieaneks kuchenny z salonem oraz osobną łazienkę. Chcąc posmakować morskiego powietrza wychodzimy na szerokie ponad 1,80 m tarasy liczące nawet do kilkunastu metrów. Szerokie tarasy są bardzo doceniane przez naszych Klientów. Usłyszycie na nich śpiew ptaków, w sąsiedztwie na budynku przesiaduje często kilka mew, które uwielbiają dobre towarzystwo.

Bez wątpienia Apartamenty Krakowska 8 to miejsce do pożądanego relaksu i wypoczynku. Dojście do morza zajmuje raptem 1 minutę, w obrębie sąsiedztwa mamy budynki charakterystyczne dla nadmorskiej miejscowości. Miłośnicy porannych spacerów na plażę z aromatyczną kawą czy herbatą będą zachwyceni. Przewidujemy miejsca postojowe na rowery. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasz projekt charakteryzuje się prostą bryłą elegancko wykończonym dachem, a detale architektoniczne zdecydowanie wyrażają się w modernistycznym języku.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizycznej oraz prowadzącej działalność gospodarczą ) Dla właścicieli Apartamentów Krakowska 8, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym mamy możliwość rekomendacji renomowanych firm zajmujących się obsługą najmu.

W Apartamentach Krakowska 8 poczują się Państwo bezpiecznie, ponieważ teren budynku zakłada całodobowy monitoring. Dodatkowo zastosowane w nim inteligentne rozwiązania zatroszczą się o komfort i odpoczynek.

Apartamenty Krakowska, znajdują się blisko morza na plażę dojdziesz w 1 minutę !

Apartamenty Krakowska 8 to nie tylko nowoczesny budynek oraz unikalne położenie inwestycji, gdzie każdego dnia będziesz wsłuchiwać się w szum morza.
Postrzegamy to miejsce jako znakomitą możliwość korzystnego ulokowania kapitału.