30 czerwca 2020

O inwestycji

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą kolejną prestiżową inwestycję tym razem w malowniczej miejscowości Karpacz tuż nad rzeką Łomnica.

Grupa PM Development to profesjonalny zespół, który wieloletnie doświadczenia w branży nieruchomościowej przekłada na budowę kameralnych apartamentowców premium w strategicznych lokalizacjach. Inwestycja w centrum malowniczego Karpacza jest dla nas kolejną okazją do postawienia wysokiej klasy apartamentowca.

Apartamenty Nadrzeczna to 33 ekskluzywne apartamenty

Apartamenty są w konfiguracji minimum dwupokojowych, każde z wyznaczonym miejscem parkingowym. Sprzedawane w standardzie deweloperskim, albo na życzenie kupującego „pod klucz”w dwóch pakietach: Pakiet Business lub Pakiet Prestige. Budynek charakteryzuje połączenie tradycji z nowoczesnością, które idealnie komponuje się z górskim otoczeniem.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizyczne oraz prowadzących działalność gospodarczą ) Dla właścicieli Apartamentów Nadrzeczna, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym mamy możliwość rekomendacji renomowanych firm zajmujących się obsługą najmu.

W Apartamentowcu Nadrzeczna poczujesz się również bezpiecznie, ponieważ teren budynku zakłada monitoring. Dodatkowo zastosowane w nim inteligentne rozwiązania zatroszczą się o Twój komfort i odpoczynek.

Apartamenty Nadrzeczna to nie tylko nowoczesny budynek oraz unikalne położenie inwestycji . Tutaj każdego dnia będą wsłuchiwać się Państwo w szum lasu, górskiego potoku i śpiew ptaków. Wszystko w samym sercu Karpacza ( 3 minuty od głównego deptaka) nad rzeką Łomnica. Postrzegamy to miejsce jako znakomitą możliwość korzystnego ulokowania kapitału.

Zapraszamy !

Grupa PM Development